2018 m VšĮ Naujosios Akmenės ligoninės projekto „Kompresijos terapija – problemų sprendimas“ lėšų panaudojimo ataskaita

          

              VŠĮ Naujosios Akmenės ligoninė 2018 m. dalyvavo Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonių projektų finansavimo atrankos konkurse.

              Pateikė projektą „Kompresijos terapija – problemų sprendimas“.

              Projekte buvo iškeltas šis uždavinys - ambulatorinių paslaugų gerinimas ir modernizavimas, siekiant sumažinti uždegiminių ir trauminių ligų pasekmes. Kad pacientai greičiau sveiktų ir kuo anksčiau grįžtų į darbą po uždegiminių ir trauminių susirgimų, planuojame papildyti fizioterapines procedūras -intermituojančios pneumatinės kompresijos terapija. Intermituojančios pneumatinės kompresijos terapija – tai kompresinė terapija, kai vibruojančio slėgio bangos suaktyvina limfos apytaką norimoje srityje.

             Projektas skirtas visiems Akmenės rajono gyventojams, kuriems reikalinga intermituojančios pneumatinės kompresijos terapija po uždegiminių ir trauminių ligų pasekmių mažinimui.                   

        VŠĮ Naujosios Akmenės  ligoninė 2018 m. gegužės mėn. įsigijo intermituojančios pneumatinės kompresijos terapijos prietaisą (3300 eurų iš visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos skirtų lėšų ir 650 eurų įstaigos lėšų).

 Jau nuo 2018 metų gegužės mėnesio atliekamos kompresinės terapijos procedūros .

 

 

Vyriausioji slaugytoja D. Sutkienė